Four Seasons Istanbul Otelleri Paskalya’yı Birbirinden Renkli İçeriklerle Karşılıyor

  • İstanbul Boğazı’nın benzersiz manzarasına hâkim Four Seasons Bosphorus ve tarihi yarımadanın büyüleyici atmosferine sahip Four Seasons Sultanahmet, Paskalya sebebiyle 9-16 Nisan günleri arasında özel içerikler hazırladı
  • Four Seasons Bosphorus 9 Nisan’da ‘Eggstravaganza Brunch’ ile misafirleri Paskalya için bir araya getiriyor, Four Seasons Sultanahmet ise La Pistache’da Paskalya yumurtalarını satışa sunuyor
April 7, 2023,
Istanbul, Turkey

Etkileyici Boğaz manzarasına karşı konumlanan Four Seasons Bosphorus ve Tarihi Yarımada’nın kalbinde yer alan Four Seasons Sultanahmet, Paskalya Haftası’nda ‘Eggstravaganza’ konseptiyle içerikler oluşturdu.  Her iki otel misafirlerine hafta boyunca özel olarak hazırlanmış Paskalya etkinlikleri, lezzetli yemekler ve rahatlatıcı bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Four Seasons İstanbul Otellerinin Pasta Şefi Yalçın Köse tarafından bu hafta için hazırlanan ve özel olarak yapılan Paskalya yumurtaları her iki otelde de sergileniyor. Four Seasons Sultanahmet’te bulunan La Pistache’da 9-16 Nisan günleri boyunca Paskalya yumurtaları satışta olacak.

‘Eggstravaganza’ temalı Paskalya Haftası’na özel olarak 9 Nisan’da Boğaz’ın kıyısında yer alan Four Seasons Bosphorus’ta düzenlenecek ‘Eggstravaganza brunch’ta aileler bu özel gün için bir araya geliyor. 12:30 ile 15:30 saatleri arasında gerçekleşecek brunch’ta misafirler "Ata Marin"in canlı performansı ile keyifli saatler geçirecek. Otelin deneyimli ekibi tarafından hazırlanan ve geniş seçenekler sunan açık büfede geleneksel mezelerden, taze İtalyan peynirlerine, pek çok salata seçeneğinden geniş kahvaltılık seçeneklerine, Japon köşesinden barbekü ve balık istasyonlarına, döner, cağ kebabı, makarna çeşitleri, pizza ve hotdog seçeneklerine kadar herkesin zevkine hitap edecek lezzetler bulunuyor.

Paskalya için hazırlanan, damaklarda iz bırakacak tatlılar arasında ise bademli profiterol, çikolatalı mango konfi, çikolatalı vanilyalı tart, ekler, fıstıklı kek gibi lezzetler yer alıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyonlar için  +90 212 381 40 00 numarası ile iletişime geçebilirsiniz.PRESS CONTACTS
Nil Atila
Senior Director of Public Relations and Marketing Communications
Çırağan Cad. No. 28
Istanbul, 34349
Turkey
Meriç Gürsoy
Digital Marketing Manager
Çırağan Cad. No. 28
Istanbul, 34349
Turkey